O společnosti - text HP

O společnosti MANEK stavební stroje spol. s r.o.

Společnost MANEK stavební stroje spol. s.r.o. nabízí svým klientům autorizovaný prodej, servis a půjčovnu značkových stavebních strojů. V rámci prodeje stavebních strojů nabízíme diamantové kotouče a stroje NORTON Clipper, vibrační techniku Husqvarna DYNAPAC, elektrocentrály a čerpadla HONDA, MEDVED, mobilní kompresory, generátory, záložní zdroje a bourací techniku ATLAS COPCO, ponorná kalová čerpadla WEDA PUMP, elektronářadí Milwaukee KANGO, rozbrušovací pily, řezače spár a jádrové vrtání HUSQVARNA Partner, protlačovací rakety, protlaky a zařízení TERMA MAX a topidla a odvlhčovače vzduchu MASTER.


Nabízíme komplexní servis stavebních strojů zahrnující pravidelné servisní prohlídky a opravy mechanizace. Prodáváme originální náhradní díly a příslušenství. Prodáváme i prověřené použité stavební stroje - bazar stavební mechanizace.

Naše společnost působí rovněž jako půjčovna stavebních strojů a techniky. MANEK stavební stroje - prodej, servis, bazar a půjčovna stavebních strojů. Pronájem - mobilní elektrocentrály.