Přerovská 68, 779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

CZ SK

Diamantové jádrové korunky NORTON Clipper

Lucemburská značka NORTON Clipper patří mezi dlouhodobě vedoucí značky na světovém trhu v oblasti jádrového vrtání a diamantových jádrových korunek. Jádrové korunky vynikají zejména svou vysokou životností. Pravidelný vývoj a výzkum v oboru přinesly v poslední době i revoluční diamantové segmenty řady X3 s vynikajícími vrtacími vlastnostmi.
Novinkou značky NORTON jsou i vyměnitelné prstýnky O´TIP pro jádrové korunky s předem navařenými diamantovými segmenty, kdy renovace korunky zabere cca 15 minut přímo na stavbě.

 

Přednosti diamantových jádrových korunek NORTON Clipper:

  • Vynikající poměr cena / výkon v řezu
  • Vysoká životnost a zvýšená rychlost posuvu díky technologii i-HD
  • Pravidelné inovace a použití pro široké spektrum materiálů

 

DOPRAVA DIAMANTOVÝCH KORUNEK JE ZDARMA!  U skladových zásob na druhý den.


 


O´TIP -  patentovaná technologie rychlé renovace jádrové korunky


 

 

 

 

Představení technologie i-HDTM

 

Technologie i-HDTM  přináší revoluční diamantové jádrové korunky s extrémní rychlostí řezu, dlouhou životností a vyšší bezpečností práce.


Technologie značky NORTON Clipper známá jako i-HDTM technology (Infiltrated High Density technology) v kombinaci s patentovanou technologií laserového vaření segmentů je největším průlomem na poli diamantových nástrojů v uplynulém století. Díky mnohaletém vývoji a výzkumu této revoluční technologie poskytuje našim zákazníkům jedinečný výkon, snížené provozní náklady, zvýšenou bezpečnost a široké možnosti použití.
Infiltrace dosahuje vysoké a stejné hustoty diamantových zrn napříč každým celým segmentem bez použití vysokého tlaku, jak je tomu u standardního procesu výroby diamantových korunek. Tento proces umožňuje společnosti NORTON vyrábět velmi robustní segmenty, které se opotřebovávají rovnoměrně, zůstanou nedotčeny a při vyšších řezných rychlostech dosahují vyšší rychlosti řezu.

Diamantová zrna tvoří nedílnou součástí segmentové struktury korunky. Během patentovaného procesu výroby speciální pojivo impregnuje jádro struktury a váže diamantová zrna do segmentu. Tím je zajištěno optimální využití diamantových zrn a poskytuje jádrovým korunkám delší životnost.

Optimalizovaný proces znamená také zvýšenou flexibilitu v designování segmentů diamantových korunek, což vede k širším možnostem a rozmanitosti tvarů diamantových segmentů. Tyto možnosti umožňují navrhovat segmenty a diamantové jádrové korunky tak, aby co nejlépe vyhovovali specifickým aplikacím a potřebám řezaných materiálům.